VELRYBA LÍZINKA | ZÁBAVA PRO DĚTI

Vstupné
100 Kč

➡️ 13. 5. 2024 od 17:00, v kulturním domě
➡️ Dětské divadelní představení Velryba Lízinka od Divadla Krapet
➡️ Všichni jste se alespoň jednou v životě zatoulali. Takže asi tušíte, jaké to je, ocitnout se v cizím prostředí a mezi cizími bytostmi. No a tak si možná dovedete představit, jak se musí cítit hrdinka naší pohádky velryba Lízinka, která se k nám do českých řek zatoulala až ze Severního moře. Jako vy jste asi hledali spřízněnou dušičku, tak i ona marně hledá pomoc a kamaráda mezi rybami. Až potká u břehu stejně nešťastného osamoceného kluka malého rybáře Tomáše. A protože jejich kamarádství je opravdové, dokáží spolu překonat nástrahy pana Volejníčka, který chce Lízinku jen pro sebe a uvězní jí na své plovárně. Jak se podaří uniknout ze spárů pana Volejníčka a kdo jim bude pomáhat, to uvidíte sami.
➡️ Vstup: 100 Kč/os. (děti do 2 let vstup zdarma bez nároku na místo); vstupenky zakoupíte od 26. 3. na www.kulturakurim.cz nebo na pokladně kulturního domu.
➡️ !!! Upozorňujeme, že v případě, že se vstupenky vyprodají v předprodeji, tak už nebude možné je zakoupit na místě před představením.

Sdílet